Affiliate Marketing With Blogi: The Golden Goose?

Dla dużej części sportowców olimpijskich, którzy będą rywalizować w Londynie w 2012 roku, są oni “PROFESJONALNYMI sportowcami”. Tak, Golden Gooseozumiem, że brzmi to nadzwyczajnie. Ale tak naprawdę jest z głębi serca. Sportowcy mogą mieć sponsorów, a kibice reklamują życie. Niektóre nawet miliony dolarów. Prawie wszystkie moje potrzeby. Nie wszyscy ludzie.

Duża część emerytów, w tym mój tata, jest podobna do tych dzieci. Ludzie, którzy pracowali ponad 30 lat w firmie, korporacja zbankrutowała, gra na ulicach spadła i nagle nie ma oznak, że kiedykolwiek mieli doświadczenie lub zostali z nami. Są niespokojni Golden Gooseinansowo i emocjonalnie. Tak bezradne, jak te dzieciaki na plaży, biorąc pod uwagę gładki piasek, na którym kiedyś znajdowało się niesamowite dzieło sztuki.

Outsource Web Development, twoja złota gęś – pamiętaj, że Golden Goose, która składa złote jajka, dobrze, porównuje to do dobrego rozwoju outsourcingu (OWD). W końcu być tak uroczym, to naprawdę ważne, ponieważ OWD to dobra lekcja marketingu internetowego i modelu biznesowego. Nie trzeba iść na mile, aby szukać daleko i daleko, aby zręczne “małe gęsi” pomogły ci w hodowli jaj. Przez Mother Goose, mam na myśli, publiczność. Matka Goose jest szefem i on lub ona nazywa strzały, a także małe gęsi pomogą ci w uzyskaniu potrzebnych ci figurek. W każdej chwili jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Fizyczne działanie wkładania pieniędzy do słoika jest bardzo. Kiedy zgromadzę pieniądze w słoiku, będę musiał zastanowić się, jak wykorzystać te aktywa. Na przykład, kiedy wkładam pieniądze do mojego słoika z FFA, wyzwala on podświadomość, aby znaleźć sposoby inwestowania. Działanie umieszczenia kwoty pieniędzy w słoju polega na zasadzeniu nasienia. Kiedy zasiane jest ziarno, mój umysł pracuje nad kreatywnymi rozwiązaniami do inwestowania.

Teraz każdy ma podejście do zrobienia. Jesteśmy w stanie być uczciwymi, praktykującymi marketingowców lub łatwo przejść się w stronę ciemnej strony, aby otrzymać kwotę w złotych sklepach Golden Goose. Pomijając oczywiste względy moralne i etyczne, pojawia się problem z wyruszeniem w ciemność.

Rzecz w pokerze polega na tym, że choć jest to bardzo łatwa gra, trudno jest konsekwentnie wyróżnić się w długich odstępach czasu bez solidnej podstawowej wiedzy o grze i dobrym biznesie.

Pomyśl pomiarów. O ile łatwiej jest sprzedać cenny produkt lub usługę, jeśli jakiekolwiek oferty klienta już zostały zakupione, jeśli zapłacisz, że był bardzo zadowolony z wyników w porównaniu do szukania NOWYCH klientów?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *